Bībeles kursi

Pravietis pret paša gribu

Kursi bez konsultanta

Bībelē ir ne mazums aizraujošu stāstu un viens no tiem atrodams senajā Pravieša Jonas grāmatā. Četras īsas nodaļas ļauj mums ieskatīties tālā pagātnē un iepazīties ar...

Jā, kas tad patiesībā ir Jonas grāmatas galvenais tēls? Pats pravietis? Kuģis, kurā viņš mēģina bēgt no Dieva? Varbūt noslēpumainais jūras radījums, kas izglābj Jonu no drošas nāves? Varbūt senā Asīrijas galvaspilsēta un tās iedzīvotāji? Bet varbūt patiesībā stāsts ir par Dievu, kurš par visu gādā?

Ja esat jau reģistrējies kursam un saņēmis lietotājvārdu un paroli, spiediet "ATVĒRT KURSU".

Ja vēlaties pieteikties kursam, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo pieteikšanās formu un spiediet "PIETEIKTIES".

Pēc pieteikuma saņemšanas  konsultants pēc iespējas drīzā  laikā uz jūsu e-pasta adresi nosūtīs jūsu lietotājvārdu un paroli.

Uzmanību! Lūdzu, izlasiet arī šo!
Pēc pieteikuma iesniegšanas, uz jūsu norādīto e-pasta adresi automātiski tiek nosūtīta vēstule ar apstiprinājuma saiti, uz kuras jums jāuzklikšķina (tā ir drošības procedūra). Ja jūs to neizdarāt, pieteikums līdz mums nenonāk.

Ja dažu minūšu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas jūs nesaņemat šo apstiprinājuma saiti, lūdzu, pārliecinieties, vai tā nav nonākusi jūsu pasta mapītē „Mēstules”, „Spam” vai arī pie reklāmām; tā diemžēl gadās.

Meklējiet ziņu, kas sūtīta no adreses no-reply@bibelesstudijas.lv.

Ja vēstule ar saiti neatrodas, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vēlreiz, pārliecinoties, ka jūsu e-pasta adrese uzrakstīta precīzi un bez kļūdām.Atvērt kursu

Pieteikties kursam

Kļūda!
Lauks ir obligāts!

Kļūda!
Ievadi korektu e-pasta adresi!

Kļūda!
Lauks ir obligāts!

Obligāti aizpildāmie lauki