Bībeles kursi

Ījabs

Kursi bez konsultanta

Jūs, iespējams, esat lasījuši Ījaba grāmatu Bībelē. Lai gan tā brīžiem šķiet nesaprotama, tomēr kaut kas tur ir tāds, kas liek to vēlreiz pārlasīt.

Šī grāmata sākas un beidzas ar viegli uztveramu aprakstu - pirmās nodaļas ir par Ījaba sākotnējo godību un pēkšņo postu, bet pēdējā nodaļa runā par atkal atgūto godību un labklājību - pārāku par sākotnējo. Paralēli tam tiek atklāta cita realitāte, kurā redzams, ka visu Ījaba nelaimju un ciešanu autors ir Dieva pretinieks (sātans).

Grūtāk uztverami šajā grāmata šķiet garie dialogi, kas atrodas pa vidu - kopumā 39 nodaļas. Tomēr, tieši šie dialogi ir tie, kas grāmatu padara tik vērtīgu, emocionālu, atziņām bagātu un Bībeles kanonā tik nepieciešamu.

Mūsu piedāvātajā  Ījaba grāmatas studiju ceļvedī ir 6 daļas:

1. Sākums un gals

2. Palīdzība grūtā brīdī

3. Ījaba lielie jautājumi

4. Ceturtais draugs

5. Dieva jautājumi

6. Dievs Ījaba vietā

Ja esat jau reģistrējies kursam un saņēmis lietotājvārdu un paroli, spiediet "ATVĒRT KURSU".

Ja vēlaties pieteikties kursam, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo pieteikšanās formu un spiediet "PIETEIKTIES".

Pēc pieteikuma saņemšanas  konsultants pēc iespējas drīzā  laikā uz jūsu e-pasta adresi nosūtīs jūsu lietotājvārdu un paroli.

Uzmanību! Lūdzu, izlasiet arī šo!
Pēc pieteikuma iesniegšanas, uz jūsu norādīto e-pasta adresi automātiski tiek nosūtīta vēstule ar apstiprinājuma saiti, uz kuras jums jāuzklikšķina (tā ir drošības procedūra). Ja jūs to neizdarāt, pieteikums līdz mums nenonāk.

Ja dažu minūšu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas jūs nesaņemat šo apstiprinājuma saiti, lūdzu, pārliecinieties, vai tā nav nonākusi jūsu pasta mapītē „Mēstules”, „Spam” vai arī pie reklāmām; tā diemžēl gadās.

Meklējiet ziņu, kas sūtīta no adreses no-reply@bibelesstudijas.lv.

Ja vēstule ar saiti neatrodas, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vēlreiz, pārliecinoties, ka jūsu e-pasta adrese uzrakstīta precīzi un bez kļūdām.

Atvērt kursu

Pieteikties kursam

Kļūda!
Lauks ir obligāts!

Kļūda!
Ievadi korektu e-pasta adresi!

Kļūda!
Lauks ir obligāts!

Obligāti aizpildāmie lauki