Bībeles kursi

Rokoties pagātnē

Kursi bez konsultanta

Bībeles primārais nolūks pilnīgi noteikti nav mācīt mums vēsturi, tomēr tās saturs ir cieši saistīts ar vēsturi. Bībele mums daudz ko pastāsta par vēsturi, savukārt zināšanas vēsturē mums palīdz pilnīgāk izprast Bībeli.

 

Arheoloģiskā un vēsturiskā izpēte atklāj aizvien jaunus faktus, kuri tieši vai netieši saistīti ar Bībelē minētajām valstīm, personām un notikumiem, tādējādi apstiprinot Bībeles uzticamību.

 

Šajā kursā jūs varēsit gūt jaunas zināšanas par seno Ēģipti, Babiloniju, Asīriju un citām antīkās pasaules valstīm un tautām. Kursa materiāla autors ir austrāliešu arheologs un vēsturnieks Deivids Dauns (David Down).

Ja esat jau reģistrējies kursam un saņēmis lietotājvārdu un paroli, spiediet "ATVĒRT KURSU".

Ja vēlaties pieteikties kursam, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo pieteikšanās formu un spiediet "PIETEIKTIES".

Pēc pieteikuma saņemšanas  konsultants pēc iespējas drīzā  laikā uz jūsu e-pasta adresi nosūtīs jūsu lietotājvārdu un paroli.

Uzmanību! Lūdzu, izlasiet arī šo!
Pēc pieteikuma iesniegšanas, uz jūsu norādīto e-pasta adresi automātiski tiek nosūtīta vēstule ar apstiprinājuma saiti, uz kuras jums jāuzklikšķina (tā ir drošības procedūra). Ja jūs to neizdarāt, pieteikums līdz mums nenonāk.

Ja dažu minūšu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas jūs nesaņemat šo apstiprinājuma saiti, lūdzu, pārliecinieties, vai tā nav nonākusi jūsu pasta mapītē „Mēstules”, „Spam” vai arī pie reklāmām; tā diemžēl gadās.

Meklējiet ziņu, kas sūtīta no adreses no-reply@bibelesstudijas.lv.

Ja vēstule ar saiti neatrodas, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vēlreiz, pārliecinoties, ka jūsu e-pasta adrese uzrakstīta precīzi un bez kļūdām.

Atvērt kursu

Pieteikties kursam

Kļūda!
Lauks ir obligāts!

Kļūda!
Ievadi korektu e-pasta adresi!

Kļūda!
Lauks ir obligāts!

Obligāti aizpildāmie lauki