Bībeles kursi

Apokalipse

Kursi bez konsultanta

Kas ir apokalipse? Pasaules gals? Posts un iznīcība? Nē, šis no grieķu valodas aizgūtais vārds tulkojams pavisam vienkārši: atklāsme. Tas, kas ir atklāts.

Bībelē ar šo vārdu apzīmēta viena no tās daļām, Jāņa atklāsmes grāmata, Bībeles noslēdzošā grāmata. Šajā grāmatā apustulis Jānis aprakstījis Jēzus Kristus viņam atklāto pasaules likteņu un vēstures galvenās līnijas.

Atklāsmes grāmatai piemīt noslēpumaina aura, jo tā ir piesātināta tēliem un simboliem, kuru nozīme sākotnēji šķiet grūti atšifrējama. Tomēr kopumā tā ir atvērta un saprotama grāmata, ja vien veltām laiku tās „noslēpumu” atklāšanai.

Pretstatā biedējošajiem priekšstatiem, kādi par Apokalipsi valda mūsdienu cilvēkos, Atklāsmes grāmatas centrālā vēsts ir ļoti gaiša un cerīga: mūžsenā cīņa starp labo un ļauno drīz beigsies ar labā uzvaru.

Tiešsaistes studiju kurss „Apokalipse” vieglāk būs uztverams cilvēkiem ar Bībeles priekšzināšanām.

Ja esat jau reģistrējies kursam un saņēmis lietotājvārdu un paroli, spiediet "ATVĒRT KURSU".

Ja vēlaties pieteikties kursam, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo pieteikšanās formu un spiediet "PIETEIKTIES".

Pēc pieteikuma saņemšanas  konsultants pēc iespējas drīzā  laikā uz jūsu e-pasta adresi nosūtīs jūsu lietotājvārdu un paroli.

Uzmanību! Lūdzu, izlasiet arī šo!
Pēc pieteikuma iesniegšanas, uz jūsu norādīto e-pasta adresi automātiski tiek nosūtīta vēstule ar apstiprinājuma saiti, uz kuras jums jāuzklikšķina (tā ir drošības procedūra). Ja jūs to neizdarāt, pieteikums līdz mums nenonāk.

Ja dažu minūšu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas jūs nesaņemat šo apstiprinājuma saiti, lūdzu, pārliecinieties, vai tā nav nonākusi jūsu pasta mapītē „Mēstules”, „Spam” vai arī pie reklāmām; tā diemžēl gadās.

Meklējiet ziņu, kas sūtīta no adreses no-reply@bibelesstudijas.lv.

Ja vēstule ar saiti neatrodas, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu vēlreiz, pārliecinoties, ka jūsu e-pasta adrese uzrakstīta precīzi un bez kļūdām.  • Pravietojumu nolūks nav apmierināt mūsu ziņkāri par nākotni, bet palīdzēt mums orientēties vēstures līkločos un stiprināt un iedrošināt mūs tad, kad šie pravietojumi piepildās.

Atvērt kursu

Pieteikties kursam

Kļūda!
Lauks ir obligāts!

Kļūda!
Ievadi korektu e-pasta adresi!

Kļūda!
Lauks ir obligāts!

Obligāti aizpildāmie lauki